English Site Title
Last update:
Home
Vitajte v CMSimple_XH
Národné stránky: EN DE FR DA PL NL CS

Vitajte v CMSimple_XH

Gratulujeme Vám k inštalácii nového CMSimple_XH. Môžete sa prihlásiť so základným heslom, ktoré nájdete v súbore readme.txt. Vymažte readme.txt z Vášho webového servera, ak ste ho tiež nahrali.

Odkaz na prihlásenie nájdete v päte stránky.

 

*** NAZABUDNITE OKAMŽITE ZMENIŤ VAŠE PRIHLASOVACIE HESLO ***

 

Pozorne si prečítajte readme.txt v koreňovom adresári.

Oboznámte sa s potrebnými prístupovými právami a bezpečnostnými nastaveniami na CMSimple_XH Wiki »

O licenčných podmienkach sa dočítate na www.cmsimple-xh.org »

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

NEMEŇTE heslo priamo v config.php pomocou nejakého textového editora. Heslo zmeňte okamžite pri prvom prihlásení priamo ONLINE (po prihlásení sa základným heslom). Je to najjednoduchšia a najspoľahlivejšia cesta.

Pre editovanie stránok CMSimple_XH je podstatné POUŽÍVAŤ VÝLUČNE editory rozoznávať, otvárať a ukladať súbory ako "utf-8 bez BOM" (Byte Order Mark), napríklad notepad++.

Ak tieto podmienky nedodržíte, poškodíte Vašu inštaláciu CMSimple_XH.


 

Existujú dva užívateľské manuály:


Odkazy na CMSimple_XH

Ak používate originálny alebo modifikovaný template CMSimple_XH, prosím, umiestnite v template odkaz na CMSimple_XH. Nie je to povinné, ale podporíte tým ľudí, ktorí sa o existenciu a ďalší vývoj CMSimple_XH starajú a venujú mu svoj voľný čas. Môžete použiť aj takúto kombináciu odkazov:

Ak používate iné (napr. vlastné) templaty CMSimple_XH, prosíme o uvedenie odkazov na  www.cmsimple-xh.org alebo www.cmsimple-xh.org/de v nich. Je to pekný spôsob popularizácie projektu CMSimple_XH, z čoho budú mať dlhodobý úžitok všetci jeho užívatelia.